پرسش و پاسخ متداول

برگه جابوک یا وچر چیست؟

تاییدیه رزرو اقامتگاه را برگه جابوک یا "وچر" می‌گویند. برگه جابوک پس از رزرو از سوی شرکت جابوک صادر می‌گردد و در اختیار رزرو‌کننده قرار خواهد گرفت.

پس از دریافت برگه جابوک چکار کنیم؟

پس از دریافت برگه جابوک (وچر) رزرو شما قطعی شده است. جابوک پیشنهاد می‌کند برای اطمینان بیشتر، و به دلیل شرایط خاص کسب و کار در ایران، پس از جابوک کردن با مسوول اقامتگاه تماس گرفته شود و مجددا تعداد افراد و ساعت ورود چک شود. بر اساس تقاضای صاحب اقامتگاه نیز می‌توان تمام یا بخشی از مبلغ را به عنوان پیش پرداخت به حساب او واریز کرد.

آیا باید برگه جابوک را پرینت کنم؟

ترجیحا از برگه جابوک یک نسخه پرینت همراه داشته باشید اما در هر صورت دانستن شماره پیگیری مهمترین بخش است.

مزیت استفاده از جابوک برای رزرو اقامتگاه چیست؟

جابوک سایت رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه است. می‌توانید با دسترسی به بانکی از اطلاعات هتل‌ها و اقامتگاه‌‌های ایران، اعم از قیمت، مشخصات و موقعیت جغرافیایی در کوتاه‌ترین زمان، بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب را انجام دهید. همکاران ما در جابوک بصورت شبانه روزی پشتیبان رزرو شما خواهند بود تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در زمینه رزرو هتل‌ و اقامتگاه، شما را همراهی ‌کنند. با رزرو محل اقامت خود در جابوک با اطمینان سفر کنید.

نحوه پرداخت چگونه است؟

پس از تایید رزرو و دریافت برگه جابوک رزرو شما قطعی شده است . سپس از طرف جابوک یا اقامتگاه با شما تماس گرفته شده و برای پرداخت مبلغ اقامت هماهنگ خواهد شد. اگر تماسی گرفته نشد به دلیل شرایط خاص کسب و کار در ایران، جهت اطمینان مستقیما با صاحب اقامتگاه تماس بگیرید و هماهنگ کنید. مبلغ مستقیما به حساب اقامتگاه واریز می‌گردد.

جستجوی اقامتگاه‌ها در جابوک به چه صورت است؟

برای جستجوی اقامتگاه ها باید در پنجره جستجو، ابتدا شهر یا نام هتل مورد نظر را نوشته و تاریخ را مشخص کنید همچنین تعداد افراد و اتاقها را تعیین کرده و بر روی کلید بگرد و جابوک کن کلیک کنید.

نحوه کنسل کردن رزرو چگونه است؟

شما می‌توانید تا ۷۲ ساعت پیش از زمان اقامت، رزرو خود را به رایگان کنسل کنید. بعد از آن تاریخ به ازای هر روز تاخیر یک روز جریمه خواهید شد.

آیا مبلغ درج شده و قابل پرداخت، کل هزینه‌ای است که باید پرداخت کرد؟

بله، در زمان جابوک مبلغی که نمایش داده می‌شود، کل هزینه‌ای است که باید پرداخت شود.

چگونه می‌توان در جابوک ثبت نام کرد؟

شما می‌توانید با وارد کردن شماره تماس و دریافت رمز اختصاصی برای ورود به بخش کاربری خود در سایت عضو شوید و در هر زمان برای رزرو اقامتگاه مورد نظر، از همان نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سایت استفاده کنید.

آیا میتوانم برای دیگران نیز رزرو انجام دهم؟

بله، با اعلام نام یکی از مسافرین به عنوان سرپرست می‌توان رزرو اقامتگاه مورد نظر را انجام داد.

چگونه بابت اطلاعات اقامتگاه‌ها مطمئن باشم؟

اطلاعاتی که بر روی سایت قرار داده شده، توسط کارشناسانی متخصص جمع آوری و تدوین شده اند. این اطلاعات از سمت هتل‌ و اقامتگاه‌ها اعلام شده و قابل استناد است.

آیا قیمت‌های اقامتگاه‌ها ممکن است تغییر کند؟

بله قیمت ها مرتبا در حال تغییر هستند.

برای ورود به اقامتگاه (Check in) چه مدارکی لازم است؟

برای ورود به محل اقامت مدارکی نظیر شناسنامه و کارت ملی لازم بوده و برای افراد متاهل همراه داشتن شناسنامه الزامی است.

کد رزرو جابوک چیست؟

کد رزرو جابوک شماره‌ای یکتا و خاص است که در صورت بروز هر گونه مشکل و سوال می‌توان با اعلام آن کد به واحد پشتیبانی اطلاعات لازم در رابطه با پیگیری رزرو و مواردی از این قبیل را به این واحد انتقال داد و در کمترین زمان پاسخ صحیحی دریافت کرد.

آیا تغییر مشخصات مانند نام نفرات یا تاریخ اقامت امکان پذیر است؟

برای تغییر مشخصات مسافرین می‌توان با بخش پشتیبانی هماهنگی لازم انجام شود ولی برای تغییر تاریخ اسکان یا اقامتگاه مورد نظر لازم است رزرو پیشین کنسل گردد و رزرو جدیدی ثبت شود.

در صورت فراموش کردن جزییات یا گم شدن برگه جابوک (واچر) چه کاری می‌توان انجام داد؟

هر فرد با مراجعه به بخش لیست سفارشات در قسمت کاربری خود، پیشینه سفارشات خود را می‌تواند مشاهده کند.